Školní družinA

 
Kontakt
Tel: 556 712 461
Vychovatelky
I. oddělení – Ivana Tymráková - vedoucí vychovatelka
II. oddělení – Ivana Kuczová
III. oddělení - Andrea Hrubá
 
Provoz ŠD ve dnech školního vyučování
Před vyučováním v ranních hodinách od 6:00 h do 7:45 h nebo 8:45 h podle potřeb školy.
Po vyučování v odpoledních hodinách od 11:40 h do 16:00 h.
 
Školní družina pracuje při ZŠ Suchdol nad Odrou. Je umístěna v prvním patře v nové budově školy. Žáci se přihlašují na začátku školního roku formou zápisního lístku. Je-li volné místo, může se žák přihlásit i během školního roku.
Za pobyt žáků ve ŠD je vybírán poplatek, který stanovuje ředitel školy svým nařízením vždy na daný školní rok. Ve školním roce 2021/2022 je výše poplatku Kč 120 Kč na měsíc. Platba je prováděna bezhotovostně na účet školy, vždy na jedno pololetí. 
 
Materiální podmínky ŠD jsou velmi dobré. Školní družina je tvořena třemi třídami. Třídy jsou prostorné, rozdělené na část hrací s kobercem a část pracovní, kde se nacházejí pracovní stoly a lavice. Oddělení jsou vybavena praktickým nábytkem, hračkami, didaktickými pomůckami, stolními hrami, stavebnicemi, televizí, CD přehrávačem, sportovními pomůckami. Při hlavním odpoledním programu ŠD je možné využívat dvě tělocvičny, rozsáhlé školní hřiště, multimediální místnost, PC učebnu a keramickou dílnu. Neustále se průběžně zlepšují materiální podmínky ŠD zejména pro výtvarnou, sportovní a rekreační činnost. Činnost školní družiny se řídí celoročním plánem školní družiny na daný školní rok. Každý měsíc se věnujeme určitému tématu nebo projektu, chodíme na školní hřiště, jezdíme na výlet do kina, přijíždí za námi klaun, pořádáme besedy, akce s rodiči, zúčastňujeme se soutěží a jarmarků.
 
Veškeré podmínky přijetí, bezpečnosti, ochrany a chování žáků se nachází v dokumentech ŠD.


 

VYHLEDÁVÁNÍ


OPTYSMěstys Suchdol nad Odrou ekolamp Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

KONTAKTNÍ INFORMACE


Základní škola a mateřská škola
Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, 742 01 Suchdol nad Odrou

IČ: 75027712
DIČ: CZ75027712

Tel: 556 736 336
E-mail: zakladni@skolasuchdol.cz

Mgr. Tomáš Vindiš
ředitel 

projektyprojektyprojekty
 

Creative Commons - Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti


Přihlásit